Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ogrodzenie sztachetowe drewniane to ekologiczny styl życia

Alternatywną dla tradycyjnych ogrodzeń metalowych są ogrodzenia sztachetowe drewniane. Stal zostawia duży ślad węglowy, jest bardzo energochłonną produkcją, zużywającą gigantyczne ilości energii elektrycznej, o dużym zanieczyszczeniu środowiska. Dlatego w wielu branżach odchodzi się od produktów odlewniczych, stalowych czy metalowych. Stal zastępuje się tworzywami sztucznymi, aluminium czy drewnem. Drewno to naturalny surowiec, którego obróbka jest kilkanaście razy mnie energochłonna niż stali. Stąd drewno uważa się za ekologiczne nie tylko z powodu pochodzenia wprost z natury, ale też jest to surowiec łatwy w obróbce, nie wytwarzający odpadów i w pełni odnawialny w zasobach.

Ogrodzenia sztachetowe drewniane to 100 % polska produkcja. Drewno używane z tartaku na Mazurach jest 100 % naturalne, strugane i suszone. Jako producent z 34 letnim doświadczeniem stosujemy przęsła z drewnianych sztachet na ramie stalowej. Podwyższa to sztywność konstrukcji i zwiększa jej żywotność oraz odporność na warunki atmosferyczne. Przęsło sztachetowe z drewna produkowane jest w różnych konfiguracjach i projektach, sztacheta ma grubość 20 mm, 25 mm, 30 mm a szerokość deski sztachetowej to albo 8 cm lub 9 cm. Na życzenie deski mogą być malowane impregnatem do drewna bezbarwnym lub w kolorze. Zawsze nasze przęsła sztachetowe są impregnowane standardowym podkładem dla zabezpieczenia ich przed działaniem warunków atmosferycznych.

Ogrodzenie sztachetowe to nie tylko przęsła, ale też furtka i brama. Może być skrzydłowa lub przesuwna o różnych wymiarach. Wykonujemy ogrodzenia sztachetowe według projektu klienta lub standardowe tj:  200 cm długości lub 250 cm na 120 , 160, 180 lub 200 cm wysokości. Nasze przęsła są łatwe w montażu i proste w naprawie lub konserwacji.

 

Przęsła ogrodzeniowe drewniane to prawdziwy styl retro

To dobry wybór dla ludzi ceniących ekologię i naturę. Przęsła ogrodzeniowe drewniane ze sztachet to niepowtarzalny styl do każdego domu. Szczególnie ładnie komponują się z domami drewnianymi, z bala, szkieletowymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl