Promocje
Panel solarny  moduł fotowoltaiczny  poli JAP60S10-280/S.C.
Panel solarny moduł fotowoltaiczny poli JAP60S10-280/S.C.
499,00 zł 479,00 zł
szt.
.
Montaż

Potrzebujesz usługi montażu? Szukacie państwo taniego montażu lub modernizacji kotłowni ?

Oferujemy montaż zakupionych w naszym sklepie pieców i kotłów przez sprawdzone ekipy instalacyjne. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w branży.

Nasi instalatorzy to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności. Od lat pomagają naszym klientom zamontować kotły i piece zgodnie z zaleceniami producenta. Najwyższej jakości usługi w Twojej okolicy.

Usługa montażu dostępna jest na terenie całego kraju.Tani montaż kotłów z VAT 8 %.

Zadzwoń na 606 694 669 lub napisz maila na sklep@tanieogrzewanie.pl - w celu ustalenia szczegółów usługi.

Montaż pieca stałopalnego lub kotła grzewczego oferowany jest przez naszą firmę w specjalnej cenie, liczne promocje oferowane w niektórych produktów oferują nawet bezpłatny montaż ( zależy od produktu i modelu.

Promocja obejmująca bezpłatny montaż pieca na terenie całej Polski zależy od paru głównych czynników, które musi spełnić kotłownia:

- montaż prosty - czyli wymiana pieca lub palnika bez konieczności ingeneracji w instalację c.o

- szybki dostęp do kotłowni - kotłownia na poziomie domu lub z łatwym wejściem i dostępem, wymiary kotłowni zgodne z przepisami i możliwością swobodnego dostępu do urządzenia, jego demontażu i montażu

- bezpłatny montaż nie obejmuje wstawienia i wystawienia pieca do kotłowni, dokonuje tego klient we własnym zakresie lub my za dodatkową opłatą

- dodatkową opłatą objęte są usługi montażu dodatkowych akcesoriów np: pomp, wentylatorów wyciągowych, buforów, zbiorników akumulacyjnych itp.

Każdorazowo, przed usługą montażu dokonujemy bezpłatnego obmiaru kotłowni u klienta, nasi inżynierowie przyjeżdżają bezpłatnie do klienta i oceniają stopień trudności montażu oraz dokonują wyceny wstępnej prac oraz czy usługa będzie płatna czy bezpłatna.

Usługi bezpłatnego obmiaru kotłowni, montażu pieca, wymiany kotła lub palnika świadczymy na terenie całej Polski w tym bezpłatna wizyta obejmuje tereny do 100 km od miast:

Warszawa; Olsztyn; Białystok; Suwałki; Gdańsk; Bydgoszcz; Płock; Ostrołęka; Lublin;  Siedlce; Rzeszów; Kielce; Łódź; Częstochowa; Kraków; Katowice; Opole; Wrocław; Wieluń; Poznań; Konin; Szczecin; Szczecinek; Koszalin; Słupsk; Zakopane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl