Dział Handlowy

Doradztwo techniczne
tel. +48 606 694 669
tel. +48 795 944 258
sklep@tanieogrzewanie.pl

Serwis

serwis@tanieogrzewanie.pl

Zwroty

zwroty@tanieogrzewanie.pl

Faktury

faktury@tanieogrzewanie.pl

Sklepy woj. małopolskie

Kraków 30-864
ul. Nad Serafą 56
tel. +48 606 694 669
krakow@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. mazowieckie

Warszawa 00-831
ul. Twarda 44
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. warm.-maz.

Babięta 11-710
ul. Zyzdrojowy Piecek 12 B
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. świętokrzyskie

Kielce 25-131
ul. Janczarska 9
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. kuj-pomorskie

Grudziądz 86-300
ul. Chopina 21
tel. +48 795 944 259
sklep@tanieogrzewanie.pl

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kominki czyli wkłady grzewcze do zabudowy

Kominki powietrzne  oferowane są jako wolnostojące piece konwekcyjne albo wkłady grzewcze do zabudowy. Różnorodność moc i wielkości naszych kominków umożliwia ich swobodną aranżację w praktycznie każdym pomieszczeniu. Pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną ale też doskonale grzeją ciepłym powietrzem, dlatego znajdują zastosowanie praktycznie wszędzie: domy jednorodzinne, kamienice, apartamenty, domki letniskowe, pensjonaty, hotele czy nawet biura i sklepy.

 

Przystępna cena i szybki montaż

Cena wkładów kominkowych powietrznych jest bardziej przystępna niż wkładów wodnych z płaszczem wodnym. Cena montażu jest też znacznie niższa a sama instalacja dużo prostsza i szybsza. Dodatkowym kosztem instalacji kominkowej jest zabudowa wkładu grzewczego. Tu już duże możliwości aranżacji, które możemy zaplanować sami albo zlecić architektowi wnętrz lub firmie projektowej. Możliwości jest naprawdę wiele.

 

Certyfikat ekoprojekt czyli kominki a ekologia

Wkłady kominkowe oferowane przez naszą firmę spełniają wymogi norm i dyrektyw UE z 2022 r czyli ecodesign który narzuca sprawność cieplną powyżej 65 % oraz niską emisję spalin. Można zatem je instalować bez żadnych problemów prawnych, gdyż w większości przypadków posiadają klasę A+ efektywności energetycznej ekoprojektu. Wkłady kominkowe oferowane przez nasze sklepy posiadają specjalną ceramikę - carcon –  która akumuluje ciepło ze spalania drewna lub brykietu nawet na 12 godzin. Dodatkową jej funkcją jest utrzymanie stałej wysokiej temperatury w palenisku, dzięki czemu spalin zostają odpowiednio dopalone i spalanie jest praktycznie bezdymne. Elegancki nowoczesny wygląd uzupełniony jest przez solidne szyby kominkowe samoczyszczące dzięki innowacyjnej kurtynie powietrznej. Paleniska proponowanych systemów kominkowych pomieszczą drewna o długości od 25 do 50 cm w zależności od mocy wkładu.

Szybki i bezpłatny dobór kominka

Dobór kominków powietrznych jest stosunkowo prosty i zapraszamy do kontaktu z nami: pomożemy wybrać odpowiedni, przywieziemy, zainstalujemy. Moc grzewczą dobieramy do powierzchni ogrzewalnej nie tylko przez konwekcje przedniej szyby  ale też całego wkład, który pełni funkcję pieca grzewczego emitując ciepłe powietrze. Wkłady kominkowe można u nas zakupić w systemie ratalnym.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl