Dział Handlowy

Doradztwo techniczne
tel. +48 606 694 669
tel. +48 795 944 258
sklep@tanieogrzewanie.pl

Serwis

serwis@tanieogrzewanie.pl

Zwroty

zwroty@tanieogrzewanie.pl

Faktury

faktury@tanieogrzewanie.pl

Sklepy woj. małopolskie

Kraków 30-864
ul. Nad Serafą 56
tel. +48 606 694 669
krakow@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. mazowieckie

Warszawa 00-831
ul. Twarda 44
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. warm.-maz.

Babięta 11-710
ul. Zyzdrojowy Piecek 12 B
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. świętokrzyskie

Kielce 25-131
ul. Janczarska 9
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. kuj-pomorskie

Grudziądz 86-300
ul. Chopina 21
tel. +48 795 944 259
sklep@tanieogrzewanie.pl

Kominki, wkłady kominkowe do każdego domu.

Kominki są dodatkowym źródłem ogrzewania, często zintegrowanym z systemem grzewczym pieca gazowego lub z podajnikiem na pellet czy ekogroszek. Kominki z płaszczem wodnym mogą też być niezależnym źródłem ogrzewania dla budynków o małych kubaturach i powierzchniach. Automatyczne kominki wodne na pellet są to doskonałym przykładem - są ekologiczne, bezpieczne i zajmują mało miejsca. Moc sięga zaledwie 6 kW i mogą stanowić wydajne źródło ciepła a zarazem pełnić funkcje dekoracyjne jak tradycyjne kominki i wkłady grzewcze zasypowe.

Czyste spalanie drewna i pelletu

Ekologicznie kominki i wkłady kominkowe są oferowane przez naszą firmę od wielu lat. Ich technologia opiera się na czystym spalaniu drewna w postaci szczap albo polan a w wersji z podajnikiem również granulatu trocinowego - pellet. Co to jest pellets ? To granulat z trocin, który jest ekologicznym paliwem, które możemy używać nie tylko w piecach centralnego ogrzewania ale też kominkach i termokominkach.

Termokominki z płaszczem wodnym są ekologiczne i wydajne

Termokominki z płaszczem wodnym to oddzielna kategoria oferowanych urządzeń grzewczych. Tu mamy optymalizację uzyskiwanej energii z biomasy gdyż część ciepła idzie do wymiennika ciepła zasilającego potem wodę do grzejników lub ogrzewania podłogowego. Pozostała część energii cieplnej jest oddawana przez konwekcję do pomieszczenia - np: przez szybę czołową. Mając zatem termokominek na pellet mamy ciepło w grzejniku oraz w pomieszczeniu, w którym stoi. Co ważne, termokominki na pellet są ekologiczne, niskoemisyjne i bardzo komfortowe w użytkowaniu - pracują bowiem w pełni automatycznie podobnie jak kotły z podajnikiem na pellet.

100 % bezpieczeństwa dla domowników.

Nasza firma oferuje nie tylko fachowe doradztwo w zakresie montażu i wyboru kominków i wkładów kominkowych ale też pomaga w projektach i aranżacjach wnętrz. Zawsze dobór właściwego kominka to kompromis pomiędzy jego wydajnością i sprawnością a wyglądem. Zawsze kominek będzie pełnił dwie funkcje: urządzenia do grzania ale też mebla  - estetyka wykonania, design jest tu równie ważny co jego wydajność. Dlatego nasza firma oferuje wyłącznie sprawdzone kominki. Należy bowiem pamiętać, że mamy po instalacji kominka - piec w salonie lub pomieszczeniu - czyli urządzenie grzewcze. Wymaga jest zatem odpowiednia wentylacja, dopływ powietrza do komory paleniska kominka tak aby spalanie drewna lub pelletu było w 100 % bezpiecznie dla domowników

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl