Dział Handlowy

Doradztwo techniczne
tel. +48 606 694 669
tel. +48 795 944 258
sklep@tanieogrzewanie.pl

Serwis

serwis@tanieogrzewanie.pl

Zwroty

zwroty@tanieogrzewanie.pl

Faktury

faktury@tanieogrzewanie.pl

Sklepy woj. małopolskie

Kraków 30-864
ul. Nad Serafą 56
tel. +48 606 694 669
krakow@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. mazowieckie

Warszawa 00-831
ul. Twarda 44
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. warm.-maz.

Babięta 11-710
ul. Zyzdrojowy Piecek 12 B
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. świętokrzyskie

Kielce 25-131
ul. Janczarska 9
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. kuj-pomorskie

Grudziądz 86-300
ul. Chopina 21
tel. +48 795 944 259
sklep@tanieogrzewanie.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Kotły elektryczne centralnego ogrzewania w wielu rejonach świata to podstawowe źródło ciepła. Wszędzie tam, gdzie mamy tanią energię elektryczną, piece elektryczne są powszechnie instalowane. Może być to energia elektryczna z elektrowni atomowej ale również z odnawialnych źródeł energii np: turbiny wodnej lub wiatrowej. 

W Polsce z racji popularności instalacji fotowoltaicznych, które kompensują ceny energii elektrycznej, piece elektryczne znajdują coraz więcej zwolenników. Szczególnie jako dodatkowe zapasowe źródło ciepła są ciekawą alternatywą dla dużo droższych kotłów na pellet czy ekogroszek. Kotły elektryczne zajmują mało miejsca bo są to jednostki wiszące, a ich instalacja jest nadzwyczaj prosta - nie wymagają bowiem w ogóle komina ! Są to więc całkowicie bezemisyjne urządzenia grzewcze a ich cena jest niższa od kotłów gazowych.

Oddzielną kategorią kotłów elektrycznych są jednostki mobilne do awaryjnego zasilania instalacji c.o . Nasza firma wynajmuje i dzierżawi takie jednostki w przypadku awarii ogrzewania w domu czy bloku. Taki mobilny zastępczy piec elektryczny można szybko podłączyć, nie wymaga komina i szybko może zastąpić w przypadku awarii ogrzewania praktycznie każde źródło ciepła.

Kocioł elektryczny c.o to też ciekawy system grzewczy do wszystkich domów letniskowych i innych budynków ogrzewanych sezonowo. Sa to domki, które często ogrzewamy doraźnie, i koszty inwestycji w instalację grzewczą mają być racjonalne. Cena kotła elektrycznego, brak komina, powodują, że koszty montażu takiej kotłowni sa naprawdę niewielkie. Dodatkowo potrzebujemy naprawdę mało miejsca - praktycznie nie wymagana jest typowa kotłownia z pomieszczeniem. 

 Kotły elektryczne są gotowymi do instalacji jednostkami, które zawierają pompę, zabezpieczenie instalacji, własny sterownik pracy oraz modulację mocy. Mogą w pełni zastąpić kocioł gazowy czy pelletowy. Są doskonałym uzupełnieniem instalacji c.o z pompą ciepła i fotowoltaiką. Co ważne, można taki piec zlokalizować praktycznie wszędzie, zmieści się do każdej kotłowni - nawet o małych wymiarach.

Nasza firma oferuje doradztwo, tani montaż, bezpłatne wizyty obmiarowe u klientów na terenie całej Polski. Kotły c.o można kupić w dotacji Czyste Powietrze lub atrakcyjnym systemie ratalnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl