Dział Handlowy

Doradztwo techniczne
tel. +48 606 694 669
tel. +48 795 944 258
sklep@tanieogrzewanie.pl

Serwis

serwis@tanieogrzewanie.pl

Zwroty

zwroty@tanieogrzewanie.pl

Faktury

faktury@tanieogrzewanie.pl

Sklepy woj. małopolskie

Kraków 30-864
ul. Nad Serafą 56
tel. +48 606 694 669
krakow@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. mazowieckie

Warszawa 00-831
ul. Twarda 44
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. warm.-maz.

Babięta 11-710
ul. Zyzdrojowy Piecek 12 B
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. świętokrzyskie

Kielce 25-131
ul. Janczarska 9
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. kuj-pomorskie

Grudziądz 86-300
ul. Chopina 21
tel. +48 795 944 259
sklep@tanieogrzewanie.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Pompa ciepła Logaterm Buderus 230 V  8 KW Pompa ciepła Logaterm Buderus 230 V 8 KW
Producent: Buderus
Cena:

47 500,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kotły i piece c.o. Buderus

Kotły i piece gazowe firmy Buderus to renomowane produkty oferowane na polskim rynku od lat. Niemiecki producent kotłów c.o należy do grupy Bosch - międzynarodowego koncernu zajmującego się wieloma gałęziami przemysłu precyzyjnego. 

Przede wszystkim fachowy serwis, doradztwo i dostęp do części zamiennych

Buderus oferuje fachowy serwis, doradztwo, stałą transparentność w dostawie części zamiennych. Przejrzysty cennik kotłów, części zamiennych i stawek serwisu dają bezpieczeństwo klientom, że inwestycja w produkty marki Buderus Bosch nie będzie zagrożona. Kupując kotły i piece Buderus wydajemy pieniądze dobrze, na lata. Cena kotłów c.o Buderus nie jest niska ale kompensuje nią poziom parametrów technicznych oraz jakość urządzeń. Należy pamiętać, że w Polsce marka Buderus obok Viessmann jest dostępna już ponad 20 lat. Kotły Buderusa zasilają nie tylko domy jednorodzinne ale obiekty przemysłowe wysokiej technologii. Kilkadziesiąt tysięcy obiektów wyposażonych jest w piece Budeura, kotły c.o, pompy ciepła itp. Pompy ciepła oferowane przez koncern Bosch są nie tylko wydajne i solidne ale mają niepowtarzalny wygląd i design. Kotły, pompy ciepła i systemy grzewcze oparte na rozwiązaniach Buderus można nabyć u nas w systemie dotacji Czyste Powietrze lub tanim kredycie albo leasingu. Finansowanie zakupu kotłów c.o Buderus jest łatwe, bo marka jest sprawdzona, posiada wszystkie certyfikaty oraz niezbędne referencje. Gwarancja udzielana na produkty wynosi 3 lub 5 lat. Ekologiczne i niskoemisyjne systemy grzewcze firmy Buderus oferujemy od lat. Posiadamy doświadczenie z marką Buderus i rekomendujemy ją każdemu, kto szuka racjonalnego i sprawdzonego systemu grzania domu czy firmy. 

Ekologiczne systemy grzewcze oferowane przez grupę Bosch, podzielone są na renomowane marki m.in Buderus, Junkers, Loos. Oferują one szerokie spektrum ekologicznych niskoemisyjnych urządzeń grzewczych praktycznie na każdy rodzaj paliwa i każdej dostępnej mocy grzewczej.

Na rynku już od kilkunastu lat.

Urządzenia grzewcze marki Buderus są znane i dostępne na rynku polskim od kilkunastu lat. Posiadają liczne grono zadowolonych użytkowników i pracują bezawaryjnie przez wiele sezonów grzewczych. To właśnie trwałość urządzeń Buderus jest legendarna. Piece żeliwne produkowane od lat siedemdziesiątych służą wielu klientom do dnia dzisiejszego. Wiele urządzeń grzewczych które do nas wracają jako używane, są wymieniane na nowe nie dlatego, ze się zużyły, ale po to aby wymienić piec na bardziej energooszczędny w klasie A+ i wyższej.

Ekologia przede wszystkim

Wszystkie piece i kotły grzewcze Buderusa są ekologiczne, certyfikowane i podlegają pod dotacje w programie rządowym Czyste Powietrze. Należy dodać, że marka Buderus posiada wykwalifikowany fachowy serwis na terenie całej Polski - części zamienne są szeroko dostępne - można je porównać do marki VW w autach.

Inteligentne sterowanie domem – smart home

Systemy grzewcze oparte na marce Buderus, można integrować z systemem Smart home grupy Bosch - tworząc prawdziwie inteligentny dom. Pompy ciepła współpracują z piecami gazowymi tworząc systemy ogrzewania hybrydowe - oparte na paru źródłach ciepła. Stwarza to prawdziwą niezależność energetyczną użytkownika, obniża koszty ogrzewania domu i oszczędza środowisko.

Kotły c.o kondensacyjne olejowe czy gazowe zużywają znacznie mniej opału, są bardzo konkurencyjne w rocznych kosztach grzania do piecy na pellet czy ekogroszek. Pompy ciepła to jeszcze niższy koszt eksploatacji domu, wymagają większych nakładów inwestycyjnych ale za to zwracają się szybciej.

Made in Germany – to zobowiązuje !

Buderus w naszej ofercie to nie tylko solidność i ekologia - ale też tani montaż, fachowe doradztwo na terenie całej Polski. Nasza firma jest partnerem marki Buderus od lat, oferując szeroki wybór urządzeń tej niemiecki marki. To właśnie made in Germany gwarantuje trwałość, fachowy serwis i niezawodność przez lata. Potwierdzają to tysiące opinii zadowolonych użytkowników.

Marka Buderus, nie jest tania, jej ceny są trochę wyższe niż standardowe, ale stosunek cena - jakość - trwałość jest w przypadku marki bezkonkurencyjna !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl