Dział Handlowy

Doradztwo techniczne
tel. +48 606 694 669
tel. +48 795 944 258
sklep@tanieogrzewanie.pl

Serwis

serwis@tanieogrzewanie.pl

Zwroty

zwroty@tanieogrzewanie.pl

Faktury

faktury@tanieogrzewanie.pl

Sklepy woj. małopolskie

Kraków 30-864
ul. Nad Serafą 56
tel. +48 606 694 669
krakow@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. mazowieckie

Warszawa 00-831
ul. Twarda 44
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. warm.-maz.

Babięta 11-710
ul. Zyzdrojowy Piecek 12 B
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. świętokrzyskie

Kielce 25-131
ul. Janczarska 9
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. kuj-pomorskie

Grudziądz 86-300
ul. Chopina 21
tel. +48 795 944 259
sklep@tanieogrzewanie.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Kotły c.o. Cichewicz to 34 letnie doświadczenie !

Kotły c.o firmy Cichewicz oferowane są z podajnikiem lub zasypem ręcznym. Marka Cichewicz od 34 lat istnieje na rynku techniki grzewczej w Polsce i Europie. Posiada długie doświadczenie w budowie solidnych kotłów c.o - ich kotły wytrzymują 15-20 lat. Często modernizowaliśmy np.: kotły Logica 15 letnie na pellet. Jest to granica wieku wielu innych konkurencyjnych producentów, ich piece wytrzymują często 7-8 lat.

Po prostu dobry wybór na lata !

Wybór Cichewicza to wybór na lata. Ważnym elementem jest innowacyjność producenta - zdobył wiele nagród i prezentuje szeroką ofertę w zakresie spalania każdego paliwa: pelletu, brykiet, drewno, ekogroszek, słoma, zrębki, biomasa. W przeciwieństwie do konkurencji specjalizującej się w paru modelach kotłów, która oferuje je na wszystko - firma Cichewicz uważa, ze nie ma kotła na wszystko, kocioł musi być odpowiednio dobrany do paliwa i wymagań klienta. Posiadają w ofercie kotły małej mocy jak i duże przemysłowe jednostki. Ostatnio w ofercie pojawiła się termiczna utylizacja odpadów, temat bardzo specjalistyczny potwierdzający klasę producenta oraz jego poziom zaawansowania technicznego. Kotły i piece co marki Cichewicz są poddawane wieloletnim testom zanim zostaną wdrożone do produkcji. Dlatego odpowiednio, w technice pelletu firm ma 14 letnie doświadczenie, ekogroszku 12 lat, zrębka i trociny - 10 lat, drewno - 25 lat, nie ma więc modeli nie zweryfikowanych.

Setki obiektów referencyjnych

 Oferowane wersje wyposażenia, komponenty użyte do produkcji są najwyższej jakości. Posiadamy szereg obiektów referencyjnych, które są w stanie potwierdzić wysoką jakość i parametry kotłów firmy Cichewicz.

Doświadczenie w produkcji kotłów dla firmy Buderus ( 10 lat produkcji OEM ) jest też dużym atutem tego producenta. Od lat marka Cichewicz dostarcza też produkty OEM innym producentom kotłów - głównie zagranicą tj Niemcy i Austria. Obecnie firma Cichewicz współpracuje z politechnikami w Polsce ale też bierze udział w wielu międzynarodowych projektach badawczych celem obniżenia emisji spalin lub wprowadzeniu nowych innowacyjnych technik spalania biomasy i dopalania gazów spalinowych.

Solidna polska marka wśród producentów kotłów.

Firma Cichewicz kotły to według opinii klientów solidna marka polska gwarantująca wieloletnią eksploatację kotła c.o, niskie zużycie paliwa oraz komfort użytkowania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl