Dział Handlowy

Doradztwo techniczne
tel. +48 606 694 669
tel. +48 795 944 258
sklep@tanieogrzewanie.pl

Serwis

serwis@tanieogrzewanie.pl

Zwroty

zwroty@tanieogrzewanie.pl

Faktury

faktury@tanieogrzewanie.pl

Sklepy woj. małopolskie

Kraków 30-864
ul. Nad Serafą 56
tel. +48 606 694 669
krakow@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. mazowieckie

Warszawa 00-831
ul. Twarda 44
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. warm.-maz.

Babięta 11-710
ul. Zyzdrojowy Piecek 12 B
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. świętokrzyskie

Kielce 25-131
ul. Janczarska 9
tel. +48 606 694 669
sklep@tanieogrzewanie.pl

Punkt odbioru woj. kuj-pomorskie

Grudziądz 86-300
ul. Chopina 21
tel. +48 795 944 259
sklep@tanieogrzewanie.pl

.

Pompa ciepła SEVRA Monoblok 8kW SEV-HPM01-08

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 20 500,00 zł 20500.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SEVRA
Kod produktu: 768

Opis

SEVRA Pompa Ciepła w układzie MOnobloc to urządzenie, w którym jednostka wewnętrzna i zewnętrzna są połączone w jedną całość. Dlatego nie ma potrzeby wykonywania instalacji rurowych czynnika chłodniczego. Jednostka Monobloc znajdująca się na zewnątrz jest połączona tylko przewodami wodnymi. Ponadto dodatkowe elementy po stronie wodnej, takie jak płytowy wymiennik ciepła, naczynie wzbiorcze, pompa wodna są zawarte w jednej obudowie .

Systemy grzewcze pompy SEVRA działają optymalnie nawet w temperaturach zewnętrznych do -25°C. Poziom ciśnienia akustycznego nie przekracza 53 dB(A), a ponadto SERVA posiada 2 tryby pracy cichej. Pompa SEVRA również jest w stanie podgrzać wodę do 65°C. Dodatkowo SEVRA posiada funkcję sterowania dwoma odrębnymi strefami ogrzewania centralnego oraz program zapobiegający zamarzaniu. Pracuje na nowo zaprojektowanej sprężarce dwustopniowej.

 

Podstawowe Funkcje Pompy ciepła Sevra SEV-HPM01-08 - 8 kW

Pracuje do -25°C - Funkcjonowanie i sprawność pompy ciepła uwarunkowane jest temperaturą zewnętrzną. Nie musimy się obawiać mrozów ponieważ pompy ciepła to całoroczne rozwiązania grzewcze. Pompy ciepła ECOs HEAT pracują optymalnie przy temperaturze zewnętrznej sięgającej nawet -25°C.
Woda użytkowa do 65°C - Pompa ciepła SEVRA jest wstanie przygotować wodę do celów użytkowych do temperatury 65°C, również przy skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych.
Sterowanie dwiema strefami
Wysokowydajna wbudowana pompa wodna - W pompach SEVRA zastosowana została pompa wodna o wysokości podnoszenia 9 m, dzięki czemu w przeważającej ilości instalacji nie ma potrzeby zastosowania dodatkowej zewnętrznej pompy obiegowej, obniżamy tym samym koszt inwestycyjny instalacji.
Sprężarka inwerterowa - Nowo zaprojektowana dwustopniowa sprężarka rotacyjna z inwerterem prądu stałego zapewnia niski poziom hałasu i szeroki zakres wydajności.
Funkcja Anti-Freeze - Program zapobiegający zamarzaniu chroni części hydrauliczne przed uszkodzeniem. Funkcja ochrony przed zamarzaniem ma najwyższy priorytet w porównaniu z innymi funkcjami, z wyjątkiem funkcji testu wydajności.
Dezynfekcja bakterii - Bakterie z rodzaju Legionella pneumophobilla występują w naturalnym środowisku człowieka, w tym także w wodzie. W sprzyjających warunkach namnażają się bardzo szybko. Upodobały sobie w szczególności instalacje wodne i klimatyzacyjne. Intensywny wzrost bakterii Legionella w wodzie pitnej stwarza zagrożenie dla zdrowia ludzi. Pompa ciepła SEVRA posiada funkcję zwalczającą te bakterie.
Moduł WI-FI - Pompy ciepła SEVRA posiadają w standardzie wbudowany moduł WI-FI. Sterowanie urządzeniem za pomocą aplikacji jest proste i przyjemne. Aplikacja posiada ogromną ilość funkcji i daje możliwość podglądu parametrów pracy oraz sterowania urządzeniem poprzez telefon lub tablet.
Tryb wakacyjny oszczędza za Ciebie! - Korzystanie z trybu wakacyjnego pozwala na uniknięcie niepotrzebnego ogrzewania pomieszczeń lub CWU, kiedy w domu nikt nie przebywa, na przykład podczas dnia pracy lub podczas wyjazdu wakacyjnego.
Cicha praca - Poziom ciśnienia akustycznego agregatów nie przekracza 53dB(A). Pompy ciepła SEVRA posiadają dodatkowo dwa tryby cichej pracy ograniczające głośność pracy sprężarki i wentylatora.
Funkcja Fast DHW - Termin DHW pochodzi z języka angielskiego i oznacza „domestic hot water”, czyli nic innego jak ciepła woda użytkowa. W przypadku pompy ciepła SEVRA funkcja służy do wymuszenia pracy systemu w trybie CWU, w sytuacji, w której użytkownik pilnie potrzebuje ciepłej wody.
Łatwa aktualizacja - Aktualizację oprogramowania jednostek wewnętrznych dokonujemy w bardzo łatwy sposób – przy wykorzystaniu nośnika z portem USB. Dodatkowo instalator może szybko skopiować ustawienia z jednego sterownika do drugiego przez USB, co skraca czas instalacji na miejscu.

Pompy ciepła SEVRA posiadają dotykowy sterownik przewodowy w polskiej wersji językowej.

W skład zestawu wchodzi:
  - jednostka zewnętrzna
  - sterownik przewodowy

 

Funkcje:
Włącz / wyłącz urządzenie
Ustawienia CWU: Fast DHW / tryb cichy /
tryb wakacji / tryb dezynfekcji / tryb cichy /
tryb komfortowy / ustawienia pompy CWU
Ustawienie włączania / wyłączania timera,
harmonogram dzienny / tygodniowy
Wyświetlenie stanu komponentów
Ustawienie trybu pracy: chłodzenie /
ogrzewanie / AUTO
Ustawienie temperatury wody na wylocie
i temperatury pokojowej
Wyświetlenie nastawionej temperatury
ogrzewania / chłodzenia pomieszczenia oraz
temperatury wody w zbiorniku CWU
Ustawienie trybu testowego

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl